Kupiłam książkę Tomasza Sekielskiego jeszcze przed świętami,
jednak do niedawna omijałam ją szerokim łukiem. Niejednokrotnie robiłam
podchody do książek polskich autorów, nigdy jednak nie trafiłam na żadną, którą
czytałabym z zapartym tchem i wręcz nie mogłabym się od owej oderwać.
Zastanawiałam się po co wydałam pieniądze na kolejną pozycję, z której
najprawdopodobniej nie będę zadowolona i utwierdzę się tylko w przekonaniu, że
nie było warto.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą recenzje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą recenzje. Pokaż wszystkie posty
23 kwietnia 2013
24 grudnia 2012
Because I said so!
Ostatnio miałam kiepski humor, stwierdziłam więc, że
poprawię go sobie oglądając jakąś bzdurną komedię romantyczną. Przemilczę już
fakt, że przy kiepskim nastroju to w moim przypadku kompletna głupota, bo
przynosi efekt zupełnie przeciwny do zamierzonego, niemniej jednak zdecydowałam
się na obejrzenie tego filmu.
23 października 2012
Kindle.
17 października 2012
Dwoje do poprawki.
Nie ukrywam, że bałam się idąc do kina na ten film - te starsze produkcje, z naszymi ulubionymi aktorami wielokrotnie okazują się lepsze, niż bieżące. A nie chciałam, żeby zniszczył się mój obraz cudownej Meryl Streep i Tommy'ego Lee Jones'a, więc miałam sporo obaw. Jednak byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i muszę przyznać, że dawno nie wyszłam aż tak zadowolona z kina.
Subskrybuj:
Posty (Atom)



