Czuję wiosnę. Nawet nie ze względu na nieco wyższą
temperaturę i brak śniegu, a na fakt, że zaczynam budzić się do życia. Gdzieś
tam w głębi zaczyna przybywać mi sił i motywacji do czegokolwiek. Do studiów,
do szukania pracy, do samorozwoju. Zaczynam działać, zaczyna mi się chcieć, bo
przerwał się ten zimowy sen. Sprzyja temu też fakt, że na zewnątrz jest coraz
dłużej jasno. Robię wiosenne porządki, wyprzedaże na allegro, próbuję uzupełnić
jakoś na wiosnę garderobę. Więcej czytam i oglądam, staram się nadrobić
zaległości, póki jeszcze mam trochę wolnego czasu.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lifestyle. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lifestyle. Pokaż wszystkie posty
27 lutego 2013
16 stycznia 2013
O leniwym Mikołaju słów kilka.
Czy tylko mój Mikołaj jest tak niesamowicie leniwy? Od kilku lat znajduję pod choinką tylko słodycze i koperty. Zero kreatywności, zero starań, by zadowolić obdarowaną osobę. Takie typowe pójście na łatwiznę. Co tu dużo mówić - nie ukrywam, że niezbyt mi to odpowiada, ale z drugiej strony mogę te środki przeznaczyć na co tylko chcę. I nie obawiam się, że pod choinką znajdę kompletnie nietrafiony prezent.
10 grudnia 2012
Christmas time.
W amerykańskich filmach zawsze podobało mi się to, jak prezentowały się wnętrza domów podczas świąt. Zawsze marzyłam, żeby mój dom wyglądał w podobny sposób. Mam wrażenie, że u nas święta są nieco ponure, że odchodzimy już od tej radości z okazji zbliżających się dni 24-26 grudnia.
4 grudnia 2012
We need a little Christmas.
Ostatnio doszłam do wniosku, że brakuje mi magii świąt Bożego Narodzenia. Przygotowania nie wyglądają już tak jak dawniej, a i sama wieczerza nie jest już tak klimatyczna. Nie wysyłamy kartek z życzeniami tylko krótkie smsy, jemy szybką kolację i często wracamy do swoich spraw. A to nie powinno wyglądać w ten sposób. Stwierdziłam więc, że sama zadbam o klimat. Włączyłam składankę ze świątecznymi piosenkami, wyciągnęłam wstążki, kartki, kleje i inne niezbędne rzeczy do stworzenia kartek i wzięłam się do pracy.
9 października 2012
Never look back.
Subskrybuj:
Posty (Atom)



