Spotkałam się ostatnio z koleżanką, która jest menedżerem w
pewnej restauracji w Warszawie. Siedziałyśmy przy kawie, rozmawiając de facto o
wszystkim i niczym. W pewnym momencie koleżanka poruszyła temat pracy,
rozmawiałyśmy o tym, jak ciężko jest teraz na rynku pracy, pracodawcy mają
wysokie wymagania i ciężko jest osobom z naszym doświadczeniem i w tak młodym
wieku znaleźć zatrudnienie/dobre stanowisko.
15 lutego 2013
7 lutego 2013
Faworki.
Tłusty czwartek to dzień, w którym zdecydowanie można sobie pofolgować. Odsunąć wszystkie diety, przestać na chwilę liczyć kalorie i martwić się, czy te pyszności nie pójdą nam przypadkiem w boczki. Pewnie pójdą, ale raz do roku warto sobie odpuścić. Przygotowanie faworków jest łatwiejsze niż się wydaje, dlatego też podjęłam się dzisiaj tego zadania i postanowiłam podzielić się z Wami przepisem.
29 stycznia 2013
Szwajcaria Bałtowska.
Lubię się czasami oderwać od codzienności, od problemów, z
którymi zmagam się każdego dnia. W obecnej chwili największym zmartwieniem jest
w moim przypadku sesja (podejrzewam, że jak u większości). Dałam się więc
namówić mojemu chłopakowi na wypad na narty. Mieliśmy wolną tylko niedzielę,
więc nie chcieliśmy marnować zbyt dużo czasu na dojazd.
16 stycznia 2013
O leniwym Mikołaju słów kilka.
Czy tylko mój Mikołaj jest tak niesamowicie leniwy? Od kilku lat znajduję pod choinką tylko słodycze i koperty. Zero kreatywności, zero starań, by zadowolić obdarowaną osobę. Takie typowe pójście na łatwiznę. Co tu dużo mówić - nie ukrywam, że niezbyt mi to odpowiada, ale z drugiej strony mogę te środki przeznaczyć na co tylko chcę. I nie obawiam się, że pod choinką znajdę kompletnie nietrafiony prezent.
Subskrybuj:
Posty (Atom)



